Wellness nebo fitko to je jedno, náš systém umí vše!

Podnikání

Jste majitelem nebo majitelkou wellness centra nebo snad fitka? Pokud ano tak určitě oceníte náš rezervační systém ve kterém budete mít přehled o všem. Máte svoje zavedené fitness centrum nebo snad překrásné wellness, ale něco vám k dokonalosti stále ještě chybí? Možná ještě stále nevíte, ale my vám to dnes řekneme. No přeci kdo jiný než náš online rezervační systém Fitness-rezervace. A k čemu je vlastně dobrý? Lepšího pomocníka, který vás usnadní práci a navíc budete mít přehled o veškerém ději ve vašem podniku jste již našli.

cvik

Ať už se jedná o lekce, které máte denně, ale moc dobře víte o tom, že se hůře propojují s vaším starým systémem a klienti už jsou tak z toho velmi otrávení a vaši zaměstnanci také. Vše musí šlapat jako hodinky jinak by jste mohli také s takový přístupem za chvíli vše zavřít! My vám navíc přilákáme další a další zástupy nových zákazníků kteří se k vám budou pravidelně klidně i denně vracet, aby využili vaše skvělé lekce, které ode dnešního dne můžete také živě vysílat, a to je přeci ta nejlepší reklama jaká kdy byla. Nebo snad řešíte problém s Multisport kartami? Ty pro vás budou už pouhou minulostí. Ano je to opravdu tak velmi snadné a navíc se nemusíte ničeho bát, protože u nás zajíce v pytli opravdu nekoupíte. Pokud si navíc chcete ještě vyzkoušet jak náš systém funguje tak na našich stránkách nabízíme tuto možnost.

cviky

Našim zákazníkům se věnujeme podle jeho přání což znamená, že každý je pro nás individuální. S námi se dohodne opravdu každý i ten nejnáročnější zákazník, protože my jsme odborníci. Vše budete mít pohromadě ať už se jedná o EET, účtenky, sklad, newsletter, permanentky, členství a mnoho dalšího co nabízí náš jedinečný a skvělá online rezervační systém. Ušetří vám zbytečné starosti a získáte i více peněz, protože se k vám lidé jen pohrnou. Pokud si nevíte rady a rádi byste to s námi zkusili tak se nám zajisté ozvěte, a spolu vymyslíme to nejlepší možné řešení, které vám vyhovuje. Těšíme se již dnes!