Zdravé čaje

Podnikání

Máte rádi čaje? Pokud ano, tak jistě budete mít v zásobě některé druhy čajů, které jsou třeba také na nějaké zdravotní neduhy. Abych se přiznala, tak moje skříňka, kde mám kávu nebo kapučína anebo různé čaje, tak to mám opravdu plné. Sice nejvíce jsem oblíbila hlavně bylinkové čaje, tak mám i ovocné čajové směsi. Dříve jsem se svojí babičkou a také dědečkem pila samé ovocné čaje. Co jsem byla ještě malá. Také si vzpomínám na to, jak vždycky dědeček udělal třeba jahodový a jablečný čaj, do kterého dal třeba med a také někdy citrón. A musím uznat, že takové čaje mi opravdu chutnaly a když je piji nyní, tak mi vždycky připomínají dětství s babičkou a také s dědečkem.

Mám ráda horký čaj.

Jenomže později, kdy jsem začala být nachlazená anebo jsem měla nějaké zdravotní neduhy, tak jsem si velice oblíbila bylinkové čaje. Také jsem zkoušela čaj z kopřiv, který byl velmi zvláštní. Abych pravdu řekla, tak čaj z kopřiv mi ze začátku vůbec nechutnal. Byl takový ostrý a docela také hořký. I když jsem si do něj dala opravdu hodně medu a také kapku citrónu, tak čaj z kopřiv nebyl vůbec můj oblíbený. Ale věřte mi nebo ne, postupem času jsem si čaj z kopřiv opravdu oblíbila. Chutná mi a je opravdu skvělý a nemusíte se bát, že byste na tento čaj měli nějakou alergii.

Čaje piji často.

A dokonce tento čaj z kopřiv pije i moje babička, která vždycky říkala, že má ráda pouze jenom ovocné čaje a že bylinkové čaje by vůbec nevzala do úst. A nevím, jak se to stalo, ale babička jednou měla potíže s dýcháním, takže jí právě na tyto problémy pomohly jak čaje bylinkové, tak také včetně čaje z kopřivy, který babička dříve odmítala. A musím uznat, že je to skvělé, protože když lidé zkouší něco léčit alternativně, jako například přírodní medicínu nebo čaje, tak je to podle mého názoru opravdu skvělé. Jistě nedáte nic za to, když ochutnáte také skvělý čaj z kopřiv.