Potěšte vyplašené dítě nějakou reklamní drobností.

Nákupy

Máte soukromou dětskou praxi? Nebo jste zubař a ošetřujete i děti? Nebo snad řídíte školku nebo pořádáte ve vaší škole zápis. Pro vás je tu nabídka, jak si děti naklonit na svoji stranu. Kolikrát se dítě bojí už jen bílého pláště, neví, co ho čeká, bojí se injekce, bojí se očkování, každý úkon pro něj může být plný strachu. A to nemluvím ani o zubařovi. Děti si neuvědomují, že jejich rodiče, v jejich věku prožívali u zubaře daleko větší muka. Dentisti tehdy jen tak neumrtvovali, velká část zákroků byla při plné bolesti, navíc staré vrtačky nebyly tak šetrné jako dnešní a moderní. Přesto jsou děti plné úzkosti a strachu, takže rodičům kolikrát začnou brečet už, jak zjistí, že se neomylně blíží k poliklinice.

pastelky

Jít poprvé do školky je pro dítě také stresující. Vůbec neví, co od návštěvy školky může očekávat. Maminka sice tvrdí, že si bude jen hrát, ale to říkala také, když šli k doktorovi a ten ho potom tak strašně píchl. Už dopředu má strach, jestli ze dveří opět nevykoukne nějaký zrádný bílý plášť. Pokud už jde dítě k zápisu, chápe, že bílé pláště nezaútočí, ale zase si dobře uvědomuje, že se tu od něj očekává nějaký výkon a má strach, že něco pokazí a maminka se bude třeba zlobit. Třeba panáčkovi namaluje moc prstů, nebo si nevzpomene na tu škaredou barvu, jak se jmenuje.

dítě

Takže prostě opravdu pro všechny, kteří pracujete s dětmi v nějakých pro ně zátěžových chvílích, kdy mají strach, jsou nervózní a bojí se, je tu nabídka malých reklamních dárečků. Protože takový dáreček podaný ve vhodnou chvíli určitě zaujme, odláká pozornost a navíc dá dítěti jistotu, že kdo mu podává dáreček a maminka mu schválí, že si ho může vzít, je určitě hodný a nic zlého mu neudělá, ani se mu nebude smát, když se mu třeba něco nepovede. Prosím nahlédněte do nabídky kreativních promo předmětů pro děti a věřte, že je potěšíte kteroukoliv drobností. Ať se bude jednat o cestovní hrnek, pastelky, fixy, nebo reklamní pastelky Promodarky.