Proč svěřit montáž nábytku v Praze odborníkům

Podnikání


Troufáte si na montáž nábytku sami, nebo to chcete ponechat stěhovací firmě? Rádi bychom vám naznačili, proč je výhodnější svěřit tuto práci někomu jinému:

Pojištění – stěhovací firmy se budou s největší pravděpodobností ve vlastním zájmu snažit práci odvést co nejlépe, aby si zachovaly dobré reference. Může se ovšem přihodit nějaká nehoda, nikdo z nás není neomylný, a proto bývají stěhováci pojištění. Je vhodné si tuto skutečnost, resp. rozsah pojistného plnění u stěhovací firmy včas ověřit.

nábytek v obýváku

Chybí návod – nemáte-li k dispozici návod, může to být u větších a složitějších kusů nábytku problém. Kutil si s tím pravděpodobně snadno poradí, ale nejsme všichni kutilové, technicky zdatní a nemáme k dispozici také některé speciální nářadí. Stěhovací firmy jsou pro tuto práci dobře vybavené, a co víc, mnohé z nich mají k dispozici to nejcennější – vlastní zkušenosti.

moderní kuchyně

Velké sestavy – malou komodu, konferenční a noční stolek byste pravděpodobně zvládli demontovat sami, ale co taková kompletní kuchyně nebo vestavěná skříň vyráběná na míru? Kuchyně a vestavby potřebujete také na novém místě přizpůsobit tamnímu prostředí a to není jen tak. Pro mnohé z nás jsou tyto práce nad naše síly a možnosti.

Fyzická náročnost – když už jsme tu naznačili slovo „síla“, stěhovací proces a montáž nábytku Praha vyžadují i určitý fyzický fond, kterým ne každý disponuje. Zvažte tedy i tuto okolnost, která i šikovným pracantům může přivodit úrazy nebo jiné zdravotní potíže.

Co když poztrácíte spojovací díly – některé spojovací součásti bývají velmi atypické a není tak jednoduché v případě jejich ztráty pořídit nové. Jsou to např. velmi dlouhé vruty na imbus klíč, válcové kolíky s bočním otvorem a se závitem a některé další komponenty, vyráběné speciálně pro daný kus nábytku. Stěhovací firma bere v případě montáže nábytku na sebe zodpovědnost i za ztrátu těchto dílů a je to plně v její režii.