Vaše řasy dostanou šmrnc!

Nákupy

Mít krásné a dlouhé řasy je přáním snad každé ženy, protože jim a hlavně mužům připadají dlouhé brvy jaksi smyslnější než ty „obyčejné krátké“. Ale ne každá žena má to štěstí, že její oči rámuje nádherná dlouhá paráda, kterou na muže lechtivě pomrkává.

žena smyslná

A vy, které jste to štěstí neměly a matička příroda vám je nepodarovala, nesmutněte. Protože světlo světa spatřilo naprosto a stoprocentně unikátní sérum na růst řas pulo.cz. Jedná se o přírodní sérum pro růst řas a obočí, kterým můžete ihned začít své brvy zkrášlovat.

Ručně míchaná směs rostlinných aktivních látek, která skutečně podpoří a hlavně urychlí růst a i regeneraci nejen vašich řas, ale i obočí. Bohužel v mládí ženy podlehly trendu úzkých čárek obočí a začaly chloupky zručně vytrhávat, až se dopracovaly k tomu, že si obočí musejí domalovávat kosmetickou tužkou na obočí, aby jejich oči rámovalo alespoň něco. Takže nyní jste této povinnosti zbaveny, jelikož sérum působí jak na řasy, tak na obočí! A navíc je vhodné i pro velmi citlivé oči.

dlouhé řasy

Úžasná přírodní směs obsahuje biotin, ricinový, arganový a baobabový olej s extraktem z quinoy.

Zajímá vás, jak jednotlivé složky působí? Pak tedy vězte, že:

  • Ricinový olej je bohatý na kyselinu ricinoleovou, která aktivizuje pomoc proti poškození řas a obočí tím, že je vyživuje a hydratuje.
  • Extrakt z quinoy obsahuje rostlinné proteiny a aminokyseliny, které vydatně posilují a vyživují vaši budoucí okrasu. Tím napomáhají přecházet jejich lámavosti.
  • Arganovému oleji se velmi často přezdívá tekuté zlato, a to proto, že řasy úžasně zpevňuje a tím předchází jejich vypadávání.
  • Kofein nenalezneme pouze v kávičce, ale také v tomto přírodním séru, a to proto, že prokrvuje pokožku a vylepšuje tak dopravu živin ke kořínkům řas i obočí. A vyživené kořínky jsou velmi důležité, protože z nich pak mohou rašit pevné a husté řasy!
  • Biotin podpoří růstový cyklus.