Oslava v cirkusovém stylu

Podnikání

Běžná oslava není moc zajímavá, ovšem co když ji budeme pořádat v cirkusovém stylu? V takovém případě se mát opravdu na co těšit a přijde spousta hostů.

Oslava v cirkusovém stylu

Výročí firmy

Jestliže se máte ujmout organizování výročí firmy, tak se vyhněte běžné nudné oslavě, protože ta moc zaměstnanců nezaujme, a proto se raději zaměřte na zábavný styl, kde nebudete lidi nudit dlouhými a odbornými projevy, které zaujmou jen hrstku lidí, ovšem to nestačí, protože bavit se musí všichni. V létě není problém pořádat oslavu klidně venku, protože je to pro mnohé lepší než být zavřený v nějakém sále, kde je narváno spousta lidí.

hosté na večírku

Takže si můžete třeba pronajmout sportovní areál, kde si můžou zaměstnanci zahrát různé sportovní hry, čímž zlepší nejen vzájemné vztahy, ale především spolupráci, jenž je opravdu velice důležité a v řadě firmách se bez ní neobejdete. Také se postarejte o jídlo, protože každého jistě potěší, když na pozvánce uvidí pořádně občerstvení, což přiláká mnohem více lidí. Pozvánky je dobré dát každému zvlášť, protože tím ukážete, že firmě záleží opravdu na každém zaměstnanci.

Cirkusový styl

Jak už bylo řečeno, tak běžná oslava není ono. Hned první možností je sportovní akce, kdy si každý bude moc zahrát oblíbenou týmovou hru a pořádat různé aktivity. Samozřejmě to záleží i na druhu Vaší firmy, takže například elektrotechnici můžou pořádat závody svých robotů, což je pro ně koníček a zábava zároveň. Jde o to vymyslet dobrý nápad, který všechny zaujme a oslavu si náramně užijí.

hrací karty

Nádherným příkladem je výročí společnosti v cirkusovém stylu https://www.vaskouzelnik.cz/galerie/firemni-vecirky/jet-investments-oslava-20-vyroci-spolecnosti-v-cirkusovem-stylu, což se jen tak nevidí, ovšem všichni hosté na ni vzpomínají s obrovským nadšením. Je to dáno i především tím, že na akci byl do programu zařazen profesionální kouzelník, jenž opravdu umí rozveselit lidi a předvést jim úchvatná kouzla, které uchvátí i dospělé hosty, takže magie není rozhodně pouze pro děti. Díky mikromagii si zažije moc kouzel každý host, takže kouzlení na jednom pódiu pomalu opadá, protože pro hosty je tento druh kouzlení mnohem zábavnější.