Všechno pro dokonale průzračnou vodu

Dům a zahrada

Spousta lidí si myslí, že když si pořídí na zahradu bazén, že se o něj nemusí nijak moc starat, a že stačí jen občas dodat do bazénové vody chlor a je to. Ale ve většině případů přijdou na to, že jen taková slabá péče bazénovému zařízení, a hlavně vodě v něm obsažené, prostě nestačí. Už při pořizování bazénu byste si měli pořídit všechny důležité přípravky bazénové chemie. K ošetření bazénové vody nestačí pouze chlor, ale také je potřeba srovnat hodnoty PH vody, zkontrolovat jestli nemáte tvrdou vodu a používat změkčovač a také je dobré mít v zásobě nějaký přípravek proti řasám.

dítě ve vodě

Kromě toho, že si pořídíte všechny potřebné přípravky bazénové chemie, je velmi prospěšné si pořídit také další bazénové příslušenství, které Vám péči o Vaše bazénové zařízení usnadní. Jedním z takových velmi prospěšných pomocníků je například plovák. Tento pomocník se Vám vyplatí hlavně v případech, kdy k ošetření bazénové vody používáte tablety. Tablety totiž nemůžete jen tak vhodit do bazénu a nechat je rozpouštět. Za prvé se Vám může časem poškodit dno Vašeho bazénového zařízení a za druhé se tablety rozpustí pouze lokálně, tudíž jen na jednom místě a nedostanou se do celého obsahu bazénové vody.

zázračná voda

Kvalitní a spolehlivý plovák zajistí, že se tablety budou rozpouštět rovnoměrně do celého obsahu bazénové vody. Už jeho název je odvozený od slova plavat, protože plovák plave po hladině vody a díky vodě se pohybuje po celé ploše a tím dodává účinné látky z tablet, které do něj vložíte do celého bazénu. V naší široké nabídce najdete plováky mnoha různých tvarů a velikostí vhodné pro všechny druhy tablet a vyrobené z kvalitní a velmi odolných plastů, které odolají i slunečnímu záření a povětrnostním podmínkám. Stačí si jen vybrat toho správného pomocníka, který usnadní péči o bazénovou vodu právě ve Vašem bazénu.