Co mužům vadí na ženách?

Muži

Ženy si dokáží povídat celé hodiny o vztazích. Čím je naštval jejich partner, čím je zklamal, čím je dokázal potěšit. Muži jsou v tomto ohledu podstatně minimalističtější. Neznamená to ovšem, že by se muži mezi sebou vůbec nebavili o vztazích a o tom, co je trápí a co je štve. Jen jim na to stačí pár minut a zbytek času pak věnují diskuzi nad sportem, politikou a novými technologickými peckami.

A je toho rozhodně dost, co mají muži ženám za zlé.

strašidelný muž a žena 

Nenáviděné ženské vlastnosti


·         Náladovost – ženy jsou velmi náladové, což je velmi náročné pro všechny lidi v okolí. Náladovost je ovlivněna různými faktory jako hormony, stres, ale pro muže je obtížné to chápat.


·         Posedlost pořádkem – ženy a muži mají odlišné představy o pořádku. Mnohé ženy jsou totiž pořádkem přímo posedlé a dokáží opravdu tyranizovat své okolí. Nejhorší je, když muž je ponořen do svého světa a je vyrušen zvukem vysavače a hlasitým lamentováním o tom, jaký je doma binec.
dvojice s otevřenou pusou


·         Potřeba být ujišťována o lásce – muži dokáží dát najevo své city. Sem tam. Co je pro ně ovšem obtížné je neustále opakovat slůvka miluji tě. Zvláště, když ženě právě dal drahý dárek, připravil večeři, nebo zaplatil víkendový wellness. Což to samo o sobě nestačí?


·         Povídání s kamarádkou – samozřejmě povídání s kamarádkou je normální. Co ovšem normální není, je když s kamarádkou probíráte intimnosti, které mají zůstat opravdu jen mezi mužem a ženou.


·         Soukromí – každý má nárok na své soukromí. A to platí i pro zadané lidi. Ovšem mnohé ženy toto nechápou a považují za přirozené svého partnera kontrolovat a to v reálném i virtuálním světě. Čtení esemesek, e-mailů, vzkazů na Facebooku. Co kdyby byl nevěrný. Ale toto je zaručený způsob jak o něj tak či tak přijít.


·         Tajemná řeč – muži se vyjadřují jasně a srozumitelně. Totéž očekávají také od druhých, ženy nevyjímaje. Jenomže ženy se zase nedokáží vyjádřit jasně a stručně. Jinotaje ovšem muž opravdu nikdy nepochopí.