Co by muži na ženách nejraději neviděli

Móda

Kalhoty ve stylu boyfriend

Zatímco v Česku stále převládá u mladé generace, dokonce i u mužů, módní vlna těsných džínů obepínajících zadek, stehna i lýtka, v západní Evropě se již vzhlíží k pohodlnějším střihům. Pohodlí je zkrátka prioritou. Pevně upnuté kalhoty totiž svým způsobem navozují mírný stres a toho je všude kolem nás až příliš. Vypasované pevné zadečky však mužskému oku nesmírně lahodí, naopak obří turecké kalhoty nebo boyfriend styl je rozhodně neupoutá.
roztrhané džíny

Čelenka

Čelenky jsou pro mnohé dívky nesmírně praktické, ale jakmile si je začínají vkládat nad horní hranu vlasové pěšinky, muži už dobře ví, že se dotyčná chystá k nějaké rutinní manuální činnosti. Nejspíš k úklidu, nebo ke sportování. Takže na nějaké intimní něžnosti v dohledné době zapomeňte.

 Volné šaty a sukně

V letním vedru je mnohem příjemnější obléknout delší volnou sukni, nebo šaty a dát jim přednost před upnutou minisukní. Vzduchová hmota mezi volným ošacením a tělem totiž tvoří izolační vrstvu, pohybem těla se šaty vlní a tento pohybující se vzduch funguje jako přírodní ventilátor. Cítit se pohodlně je zkrátka opět prioritní, muži by však nejraději svůj mlsný pohled upírali na odhalený pupík a zvýrazněné dlouhé štíhlé nohy a kulatý pevný zadek.

Barva rtěnky

Do módy opět vstupují výrazné barvy rtěnky, zejména temně rudá oslovuje čím dál mladší ročníky. Ještě před několika lety byla taková barva na rtech vrcholem nevkusu, anebo naopak rebelství. Muži však tento soudobý trend příliš nevítají, preferují spíše přirozenost. Většina mužů podle statistických průzkumů dokonce uvítá na rtech své přítelkyně maximálně jelení lůj a spokojí se se rty ve své původní kráse.

Vlasy nakrátko

Muži na ženách milují jejich bujnou dlouhou kštici. Je to naprosto přirozené, neboť husté dlouhé vlasy jsou známkou pevného zdraví a jistého sex-appealu. Zkrátka je nepřitahují krátké vlasy v chlapeckém střihu a už vůbec ne vyholené lebky.
new york na zadku

Piercing

Piercing byl původně symbolem totální rebelie, vzdorem proti nějakému zavedenému nelidskému systému. Strhává totiž na sebe pozornost za každou cenu. Naštěstí se od těchto ohavností upouští, i když je stále mnoho žen, kteří jej nosí nejen v pupíku, ale i na intimních místech a na obličeji. Obliba piercingu u mužů klesá a nelze je nikomu doporučit ani ze zdravotního hlediska.