Exkluzivní nabídka přímo pro vás

Finance

Záznamy v registrech dlužníků nebo také nízké daňové přiznání může být mnohdy nepřekonatelným problémem při žádosti o poskytnutí úvěru. Ovšem, jen někde. Pokud se obrátíte na nebankovního poskytovatele, pak se tyto záležitosti řešit nebudou. Tady jsou totiž podmínky docela jiné.
peníze dolary

· Můžete mít nejen zmíněný záznam a nízký příjem, ale na překážku nejsou ani exekuce a další předchozí finanční závazky.

Klienti, kteří se obrátí na nebankovního poskytovatele hypoték, vítají několik velkých výhod a bonusů.

Předem se nic neplatí.

Hotovost může být na vašem kontě už do několika dnů od podepsání smlouvy.

Jestliže skutečně spěcháte, pak si dohodněte expresní čerpání.

o Peníze na vašem kontě přistanou ještě téhož dne, kdy podepíšete smlouvu.

Finanční produkt, kterým je hypotéka bez dokládání příjmů, je prostě pro každého, kdo je schopný za ni ručit nemovitostí. Zastavit lze v podstatě vše, co stojí na území České republiky. Ručit tedy můžete kupříkladu jak městským, tak i družstevním bytem. Z odhadní ceny je možné získat až sedmdesát procent. Což bude, vzhledem k dnešním vysokým cenám nemovitostí, jistě slušná částka.

Vše bez poplatků a sankcí

Splatnost se dá dohodnout až na dobu třiceti let. Hypotéku můžete ale pochopitelně splatit kdykoliv během celé této doby. Jestliže například mezitím došlo k vymazání záznamu v registrech dlužníků, pak si můžete refinancovat tuto hypotéku v bance.

· Sankcí se nemusíte obávat ani v jednom případě.

nákupní kalkulačka
Úvěry jsou poskytovány dva. Jeden je určen pro podnikatele a druhý pro soukromé osoby. Podmínky jsou v obou případech velice podobné. U spotřebitelských úvěrů můžete získat exkluzivní nabídku. Pokud jsou vaše záznamy v registrech nevýznamné, pak by bylo možné dosáhnout na čtyřprocentní úrok. Větší záznamy zvýší tuto položku na sedm procent. Tato sazba se za dobu splácení nemění.