Trendy z přehlídek 2019

Móda

Možná že by i vás zajímalo, jak vlastně dopadly trendy 2019 na módních přehlídkách. V kurzu bude rozhodně barva žlutá nebo bílá. Budou ale také v módě věci, u kterých byste to nejspíše nikdy nečekali. Co že to vlastně bude?
barevné papíry
Co se týká barvy žluté, ta zavládne světu. Bude k vidění ještě mnohem více, než bílá. Na vás bude vybrat si, jaký outfit v této barvě budete chtít nosit. Barva bílá bude také velmi oblíbenou a nošenou. Vybrat si oblečení, které pro vás bude to pravé, bude asi velmi těžké. Obchody budou zaplaveny spoustou nových kousků. Budete se muset rozhodnout, zda zvolíte volánky, nebo volnější styl.
Hitem jara bude kalhotový kostýmek. Možná si teď říkáte, jak je to možné. Možná vám na kancelářské módě nepřijde nic trendy. Rozhodně vás ale překvapí velká spousta kostýmků, které se na molech již objevily. Je se na co těšit. Objevilo se například sako na holé tělo, široké pásky apod. Takto bude vypadat budoucí kalhotový kostýmek.
Ano, opravdu je tomu tak. Do módy se vrací osmdesátá a devadesátá léta. Jestli je něco, co rozhodně nepůjde přehlédnout, pak to budou nadýchané rukávy. Ty se objeví zejména na halenkách či šatech.
Už jste někdy viděli košilové šaty? Pokud ne, pak je brzy budete vídávat naprosto všude. Návrháři se totiž shodli, že v šatníku žádné ženy nesmí chybět. V kurzu budou zejména ty, které budou pruhované, anebo jednobarevné.
mokré pastelky
Dalším hitem budou vesty. Nejedná se o vesty, jaké známe od našich babiček či prababiček, ale oversized vestičky, které budou typické tím, že jejich délka bude prodloužená. Výhoda je, že tenhle kousek se rozhodně nikde neztratí, protože je možné jej nosit k čemukoliv, co vás jen napadne.
Teď už jen zbývá začít přemýšlet nad tím, jaké kousky si do svého šatníku brzy pořídíte. My vám přejeme s výběrem mnoho štěstí a také radosti s vybranými kousky.